Graad 1 en 2

Geplaatst op door

In de lagere graad maakt het kind kennis met een veelheid aan materialen.
Het gaat over 2-D en 3-D creaties in een verscheidenheid aan technieken.
Het is de bedoeling dat het kind zo ontdekt wat hem het meest ligt of passioneert. Een hele reeks technieken komt aan bod; collage, schilderen,  boetseren, papier-maché, tekenen.. kortom alles waar je een kind mee aan de slag kan zetten in een tekenacademie.

De groepjes variëren van 15 tot 25 lln. Maximale groepsgrootte trachten we op 25 lln te houden.

Alle info over inschrijving vindt u via ons inschrijvingsformulier.
https://www.academietemse.be/online-inschrijvingsformulier
(Inschrijvingsgeld staat onder ‘Betaling’.)

 Concreet: KLIK HIER voor alle inschrijvingsinfo

Schooljaar begint zoals elke school vanaf 1 september

  • Leerlingen in de hoofdschool Temse gaan rechtstreeks naar de klas of indien nieuw passeren best even op het secretariaat.
  • Leerlingen van Bornem worden aan de balie van het CC Ter Dilft opgewacht en gaan in groep naar de klassen.
  • Leerlingen van Puurs worden aan de balie van het CC De kollebloem opgewacht en gaan in groep naar de klassen.
  • Leerlingen van de wijkafdelingen gaan rechtstreeks naar de klas.

1ste Graad (6-7j):

Temse woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Temse zaterdag (10.10 tot 12u.)
Temse zondag (10.10 tot 12u.)
Velle zaterdag (10.10 tot 12u.)
Elversele woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Tielrode woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Steendorp (14.20 tot 16.10u.)
Bornem woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Bornem zaterdag (14.20 tot 16.10u.)
Hingene (14.20 tot 16.10u.)
Mariekerke woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Mariekerke zaterdag (10.10 tot 12u.)
Sint-Amands woensdag groep 1 (13.15 tot 14.55u.)
Sint-Amands woensdag groep 2 (16 tot 17.40u.)
Puurs woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Puurs zaterdag (9 tot 10.40u.)
Ruisbroek woensdag (14.20 tot 16.10u.)

2de Graad: 3de en 4de leerjaar overeenkomstig met de dagschool.

Temse woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Temse zaterdag (10.10 tot 12u.)
Temse zondag (10.10 tot 12u.)
Velle (10.10 tot 12u.)
Elversele (14.20 tot 16.10u.)
Tielrode woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Steendorp (14.20 tot 16.10u.)
Bornem woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Bornem zaterdag (14.20 tot 16.10u.)
Hingene (14.20 tot 16.10u.)
Mariekerke woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Mariekerke zaterdag (10.10 tot 12u.)
Sint-Amands woensdag groep 1 (13.15 tot 14.55u.)
Sint-Amands woensdag groep 2 (16 tot 17.40u.)
Puurs woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Puurs zaterdag (10.50 tot 12.30u)
Ruisbroek woensdag (14.20 tot 16.10u.)
Medialab Temse zaterdag (9.20 tot 12u.) enkel voor 4de leerjaar

2de graad: 5de en 6de leerjaar overeenkomstig met de dagschool.

Temse woensdag (13.30 tot 16.10u.)
Temse zaterdag (9.20 tot 12u.)
Temse zondag (9.20 tot 12u.)
Velle (9.20 tot 12u.)
Elversele (13.30 tot 16.10u.)
Tielrode woensdag (13.30 tot 16.10u.)
Steendorp (13.30 tot 16.10u.)
Bornem woensdag (13.30 tot 16.10u.)
Bornem zaterdag (13.30 tot 16.10u.)
Hingene (13.30 tot 16.10u.)
Mariekerke woensdag (13.30 tot 16.10u.)
Mariekerke zaterdag (9.20 tot 12u.)
Sint-Amands woensdag (15 tot 17.40u.)
Puurs woensdag (13.30 tot 16.10u.)
Puurs zaterdag (9 tot 11.40u)
Ruisbroek woensdag (13.30 tot 16.10u.)
Medialab Temse zaterdag (9.20 tot 12u.) enkel voor 5de en 6de leerjaar
Medialab Bornem zaterdag (9 tot 12.30u.) enkel voor 5de en 6de leerjaar